Bazénové vysoušeče

Odvlhčovače bazénové jsou obvykle založené na principu kondenzačního vysoušeče, odmražování vzduchem nebo horkými plyny. Jedná se o pevné instalace na zeď, kondenzát se odvádí trvale hadicí nebo čerpadlem. Zásobníkem vybavené nebývají. Pevná instalace je důležitá zejména proto, že jsou vždy pod napětím a pád vysoušeče do bazénu by měl  fatální následky pro uživatele. Proto důrazně nedoporučujeme použití mobilních odvlhčovačů, které nejsou pevně spojeny se stavbou. Také IP krytí bazénových bývá přizpůsobené jejich použití .

Bývají také vybavené regulací požadované vlhkosti, která je buď přímo na odvlhčovači, nebo umístěna jinde v prostoru bazénové místnosti bezdrátově. Výhodou takového umístění je, že během provozu nalezneme místo, kde je nejvyšší vlhkost ( kondenzace na stavbě ) a tam umístíme řízení.

Bazénové vysoušeče dodáváme od firmy Microwell, řada DRY. Součástí jsou i doplňky, jako externí regulace, jak drátová, tak bezdrátová instalace mimo bazénovou místnost. Celou tuto škálu bazénových vysoušečů od nejmenších po velké pro bazénové haly naleznete na našem e-shopu.

Také dodáváme a montujeme širokou řadu bazénových odvlhčovačů DANVEX. Naleznete je na těchto stránkách v kategorii PRODUKTY, na  našem e-shopu a rovněž na e-shopu specializovaném na produkty DANVEX.